Dodaj do ulubionych Newsletter Start O firmie Referencje Kontakt

Graw-Pol Pruszcz Gdański
Witamy w królestwie wszystkiego co potrzeba, aby wyrazić wdzięczność i uznanie.

Newsletter

Pozostań z nami w kontakcie i otrzymaj specjalną ofertę tylko dla subskrybentów.Referencje


powiat gdański powiat gdański Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń, Firmę Usługową GRAW-POL  rekomendujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość usług dostosowanych do potrzeb klientów, pełen profesjonalizm i terminowość.

Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim
grudzień 2008


alt Z firmą Graw-Pol wspołpracujemy od wielu lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej uslug. Jest to firma, która w czasie, który innym wydaje się niemożliwy do wykonania danego zlecenia, będzie pracowała nocami i dane wyzwanie zrealizuje profesjonalnie.  Tak było np. z grawerowaną tablicą mosiężną pod wmurowanie kamienia węgielnego .Tablica była  gotowa w 2 dni , choć inni nie dawali nam nadziei na termin inny niż za 3-4 tyg i w o wiele wyższej cenie..... ten fakt mówi sam za siebie.
 
Zygmunt Rzaniecki
Dyrektor Zespołu Szkół w Rotmance im. Karola Wojtyły
Przewodniczący Rady Powiatu Gdańskiego
grudzień 2008


alt Polecamy Firmę "Graw-Pol" jako rzetelną w realizacji zamówień, posiadającą atrakcyjną gamę produktów i przystępne ceny. Miła i fachowa obsługa w połączeniu z estetyką i pomysłowością wykonanych upominków daje klientowi zadowolenie. Korzystamy z usług firmy już dośc długo i zawsze byliśmy zadowoleni za co dziękujemy!!!

16 Tczewski batalion Saperów

grudzień 2008alt Firma GRAW ? POL jest jedną z najlepszych firm usługowych na wybrzeżu.
Jej profesjonalizm, terminowość, wysoka jakość wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia, świadczy o rzetelności, a wykonane przez firmę materiały, są zawsze oryginalne i dają klientowi duże zadowolenie.
Polecamy!!!

49 pułk śmigłowców bojowych w Pruszczu Gdańskim
grudzień 2008alt Urząd Gminy Trąbki Wielkie
 
Wieloletnia wspołpraca z ta firmą dała nam powód do wystawienia jej jak najbardziej pozytywnych referencji. Są kreatywni, ekspresowi, niedrodzy, wykonują nieodpłatnie profesjonalne projekty graficzne. Po zleceniu nigdy nie martwimy się o pomysł, ani o to czy osobie obdarowanej będzie się to podobało. To profesjonaliści.
 
Z up. Wójta
Zastępca Wójta
Jan Wiczling
grudzień 2008


alt Współpracę z firmą GRAWPOL można ująć w kilku słowach: solidność, kreatywność, terminowość i jakość.
Kto zdecyduje się skorzystać z usług firmy może być pewny, że jego zamówienie będzie oryginalne, prezycyjnie wykonane i gotowe na czas. 

Magdalena Olszewska
Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu
Starostwo Powiatowe w Tczewie
grudzień 2008


cedry wielkie cedry wielkie Z przyjemnością rekomenduję firmę GRAW-POL z Pruszcz Gdańskiego jako godną współpracy z uwagi na  wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Wykonywane przez firmę materiały reklamowe czy gadżety biurowe są dopracowane, estetyczne i cieszą się wśród odbiorców dużym uznaniem.
Firma stara się na bieżąco wdrażać najnowsze technologie i wzory, przez co jest konkurencyjna i nowatorska.
 

Urząd Gminy Cedry Wielkie
Sekretarz - Aleksandra Czarny
grudzień 2008

 


Wręczenie naszych prac - KWP Gdańsk- Eliminacje Wojewódzkie - Policjant Ruchu Drogowego 2009 Wręczenie naszych prac - KWP Gdańsk- Eliminacje Wojewódzkie - Policjant Ruchu Drogowego 2009 Wręczenie naszych prac - KWP Gdańsk- Eliminacje Wojewódzkie - Policjant Ruchu Drogowego 2009.


 

 


 
(C) 2009 Graw-Pol | Realizacja CET